Salon

Stylowy salon - inspiracje, aranżacje wnętrz

Stylowy salon - inspiracje, aranżacje wnętrz

Chcąc urządzić własny stylowy salon, najlepiej oprzeć się o własne potrzeby, które pozwolą nam zaprojektować idealne pomieszczenie.
Wybierając kolor ścian, warto pamiętać o swoich ulubionych barwach, które dobrze nam się kojarzą. W ten sposób pokój ten stanie się miejscem, gdzie chętnie będziemy spędzać czas.

Jak powinien wyglądać stylowy salon?

Jeśli ktoś lubi czytać, może zaopatrzyć się w biblioteczkę, wygodny fotel oraz lampę, dzięki którym będzie mógł czytać swoje ulubione powieści do późnego wieczora. Natomiast gdy mamy do czynienia z fanami filmów lub przeróżnych seriali, można wstawić do salonu dużą kanapę, stolik na przekąski oraz oczywiście przywiesić na ścianę telewizor. Takie ułożenie stylowego salonu pasuje również dla osób towarzyskich, które lubią spędzać czas ze znajomymi. Można również zaopatrzyć się w szafkę przeznaczoną na przechowywanie różnych gier, przekąsek lub też alkoholi.

Wszystko zależy od stylu życia osoby projektującej. Stylowy salon nie musi być wypełniony drogi meblami lub przedmiotami, lecz odzwierciedlać naturę domownika.